fbpx

Konstrukcje stalowe 

Montaż konstrukcji stalowych

Montaż konstrukcji stalowych

Konstrukcje stalowe z powodzeniem wykorzystywane są w różnych gałęziach gospodarki, funkcjonując jako hale przemysłowe, magazyny, czy obiekty rolnicze. Oprócz tego typu budowli konstrukcje stalowe to również mniejsze elementy, takie jak np. poszczególne odcinki linii produkcyjnych, czy podesty rozładunkowe. W tym miejscu pojawia się usługa obejmująca montaż konstrukcji stalowych, która musi być wykonywana przez profesjonalistów, co gwarantuje prawidłowość realizacji oraz bezpieczeństwo.

Na czym polega montaż konstrukcji stalowych?

Konstrukcje stalowe przyjmują różną formę, dzięki czemu ich zastosowanie jest naprawdę szerokie. Przed montażem należy oczywiście stworzyć daną konstrukcję, co następuje zazwyczaj w wyniku spawania konstrukcji stalowych, o którym szczegółowo piszemy w tym miejscu: link. Odpowiednio zaprojektowana i zespawana konstrukcja stalowa może zostać zamontowana u klienta. Montaż konstrukcji stalowych obejmuje zatem złożenie konstrukcji zgodnie z założeniami określonymi w projekcie. Wykorzystuje się w tym celu metody, które są uwzględnione w dokumentacji, co gwarantuje nie tylko uzyskanie zamierzonego efektu, ale również bezpieczny przebieg prac montażowych. W trakcie montażu konstrukcji stalowych można dokonać zmian w przyjętych wcześniej założeniach jednak muszą być one uzgodnione z projektantem oraz zawarte w dokumentacji powykonawczej, co zapewnia zgodność z przepisami prawa.

Montaż konstrukcji stalowych – oferta

Jako wyspecjalizowane przedsiębiorstwo nie tylko projektujemy i wytwarzamy konstrukcje stalowe, ale zajmujemy się również ich montażem oraz demontażem (łatwość demontażu jest jedną z podstawowych zalet wielu konstrukcji stalowych). Oprócz tego oferujemy także montaż konstrukcji powierzonych przez klienta. Zajmujemy się montażem m.in. hal magazynowych i produkcyjnych, kładek i konstrukcji mostowych, wież i masztów, a także wielu innych budowli przemysłowych i elementów stalowych. Za montaż konstrukcji stalowych odpowiadają w naszej firmie doświadczeni fachowcy, którzy posiadają odpowiednią wiedzę techniczną oraz wszelkie niezbędne uprawnienia, np. do prac na wysokościach. Co przemawia za ofertą naszej firmy? Przede wszystkim najwyższa jakość usług oraz zastosowanie najwyższej jakości elementów montażowych. Stosujemy również nowoczesne technologie, które pozwalają nie tylko przyspieszyć prace, ale również podnieść ich jakość. Zaletą z pewnością jest także fakt, że oferujemy również demontaż, co doskonale sprawdza się w przypadku konstrukcji stalowych użytkowanych sezonowo lub przenoszonych w inne miejsce.