fbpx

Kotły

Montaż kotłów

Kotły – montaż

Montaż kotłów musi być przeprowadzany zgodnie z opracowaną wcześniej dokumentacją projektową oraz przepisami BHP. Od prawidłowego montażu w dużej mierze uzależnione jest właściwe działanie kotłów, a także ilość pojawiających się usterek, które będą usuwane w ramach serwisu, o którym szczegółowo piszemy w tym miejscu: link.

Jak przebiega montaż kotłów?

Montaż kotłów musi przebiegać według określonego wcześniej planu robót oraz dokumentacji projektowej. Oczywiście w ramach montażu mogą nastąpić również modyfikacje, które każdorazowo muszą być uzgadniane z projektantem. Gwarantuje to zgodność z obowiązującymi normami oraz zachowanie określonych parametrów, czy bezpieczeństwa użytkowania. Każda zmiana musi być również uwzględniona w dokumentacji powykonawczej, która stanowi podstawę do użytkowania kotła i funkcjonującej wraz z nim instalacji. W ramach montażu kotłów przeprowadzane są również testy, które mają na celu zweryfikowanie jego prawidłowości oraz poprawności działania kotła. Ich przebieg oraz wyniki uwzględniane są w dokumentacji powykonawczej, co jest wymagane przez obowiązujące przepisy.

Montaż kotłów – oferta

W ofercie naszej firmy znajduje się nie tylko montaż kotłów, które zostały przez nas zaprojektowane i wyprodukowane, ale również instalacja kotłów w ramach osobnej usługi zamówionej przez klienta. Oferujemy wysokiej jakości montaż każdego rodzaju kotłów, które mogą być przeznaczone do różnego typu instalacji. Oprócz kotłów w ofercie znajduje się również montaż dedykowanego osprzętu, wymienników ciepła, czy przewodów kominowych, co pozwala uruchomić instalację. Montażem kotłów zajmują się wykwalifikowani specjaliści, którzy dysponują odpowiednim doświadczeniem oraz posiadają niezbędne uprawnienia. Dzięki temu są w stanie sporządzić również wymaganą dokumentację powykonawczą oraz uwzględnić w niej wyniki testów przeprowadzonych na etapie montażu. Proces montażu kotłów przebiega w zgodzie z opracowaną wcześniej technologią, a także określonymi przepisami BHP.