fbpx

Kotły

Serwis kotłów

Kotły – serwis

Serwis kotłów to usługa, do której podchodzimy w naszej firmie priorytetowo. W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek awarii do dyspozycji klientów pozostaje każdy dział naszej firmy, co pozwala błyskawicznie usunąć awarię, a co za tym idzie przywrócić prawidłowe działanie kotła. W ramach serwisu wykonujemy również przeglądy kotłów oraz ich osprzętu, co pozwala odpowiednio wcześnie zareagować i skorzystać z usługi remontowej, która szczegółowo została opisana w tym miejscu: link.

Co obejmuje serwis kotłów?

Serwis kotłów obejmuje przede wszystkim usuwanie wszelkich awarii pojawiających się zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Podstawowym założeniem usług serwisowych jest możliwie jak najszybsze usunięcie usterki i przywrócenie prawidłowego działania kotła oraz współpracującej z nim instalacji. W ramach serwisu naprawiane są zatem nie tylko kotły, ale również ich sterowniki, osprzęt, czy elementy montażowe. W celu usunięcia usterek stosowane są wyłącznie najwyższej jakości podzespoły oraz najnowsze technologie, co bezpośrednio przekłada się na jakość wykonanych prac oraz trwałość kotła po naprawie. Każda usługa serwisowa kończy się uruchomieniem kotła oraz przeprowadzeniem próby jego sprawności, co potwierdza, że wszystko zostało wykonane z należytą starannością. Oczywiście serwis musi być odpowiednio udokumentowany, a za jego przebieg odpowiadają specjaliści posiadający odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje.

Serwis kotłów – oferta

W ramach serwisu usuwamy wszelkie awarie i przywracamy kocioł do działania. Świadczone przez nas usługi serwisowe kotłów w każdym przypadku mają na celu jak najszybszą naprawę, co pozwala zminimalizować straty po stronie klienta. Stosujemy najwyższej jakości materiały oraz nowoczesne rozwiązania, co bezpośrednio przekłada się na trwałość kotłów. W ramach serwisu dokonujemy również przeglądów kotła, co pozwala zdiagnozować potencjalne usterki i usunąć je zanim doprowadzą do wyłączenia kotła z użytkowania.