fbpx

Konstruktor – mechanik

  • lokalizacja: Warszawa / Jastrząb
  • region: mazowieckie
Konrem Until It's Done!

Obowiązki

  • projektowanie oraz konstruowanie maszyn i rządzeń w 3D
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • zatwierdzanie wzorców produkcyjnych i rysunków technicznych
  • zamawianie podzespołów wchodzących w skład zaprojektowanych urządzeń
  • współpraca z technologami oraz działem produkcyjnym
  • nadzorowanie projektów
  • opracowywanie kalkulacji ofertowej i powykonawczej
  • ścisła współpraca z działem produkcji i zaopatrzenia

Jesteś zainteresowany?

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunek mechanika)
  • biegłe czytanie rysunku technicznego
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania – SolidWorks
  • wiedza z zakresu budowy maszyn
  • dyspozycyjność do pracy w terenie
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • sumienność oraz terminowość
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • pracę pełną wyzwań przy zaawansowanych projektach
  • wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej