fbpx

Konfekcjonowanie

Kartoniarki

Na jakiej zasadzie działają kartoniarki?

Jednymi z najpopularniejszych maszyn pakujących gotowy produkt są kartoniarki. Ich zadaniem jest pakowanie produktów lub półproduktów w kartony. Proces ten realizowany jest przez rozłożenie wcześniej sklejonego kartonu i umieszczenie w jego wnętrzu gotowych produktów oraz zamknięcie całego opakowania. Cały proces odbywa się automatycznie bez udziału obsługi. Rodzaje i przeznaczenia kartoniarek jest bardzo zróżnicowane. Projektowane są  głównie z myślą o produkowanym w danym momencie produkcie jego wymiarów i ciężarze.

Konrem S.A. projektuje i produkuje różnego rodzaje kartoniarki dla przemysłu: spożywczego, chemicznego i budowlanego. Nasze urządzenia cechuje wysoka jakość wykonania, bezawaryjność i niska cena. Wykonujemy pełne systemy automatyki i sterowania dla produkowanych przez nas urządzeń. Projektanci Konrem S.A. podchodzą indywidualnie do wymagań każdego klienta i proponują rozwiązania technologiczne zaspokajające określoną potrzebę. Wszystkie urządzenia projektowane przez Konrem S.A. są wywarzane w naszej siedzibie. Używamy komponentów tylko sprawdzonych dostawców.

Naszym atutem są również rozwiązania dodatkowe, co pozwala stworzyć dedykowany system pakowania produktów. Mowa w tym przypadku o urządzeniach transportowych, owijarkach, czy etykieciarkach. O tych ostatnich szczegółowo piszemy w tym miejscu: link