fbpx

KONREM S.A.

O nas

Konrem S.A. – jedna z czołowych polskich firm z ponad 30 letnim doświadczeniem. Realizujemy przedsięwzięcia z zakresu mechaniki, energetyki, teletechniki, przemysłu budowlanego, chemicznego i spożywczego. Do naszych stałych Klientów należą m.in PGNiG TERMIKA SA, CIECH S.A, Saint-Gobain Construction Products Polska sp. z o.o, Cement Ożarów S.A, Refresco, Zakłady Chemiczne Siarkopol. Wykwalifikowany personel, wiedza techniczna umożliwia nam realizacje inwestycji we wszystkich branżach. Od 2014 mamy własne biuro projektowe. Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów.

Społeczna odpowiedzialność

Działalność kulturalna

Jesteśmy koneserami sztuki. Od kilku lat wspieramy Wydział Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu. Sztuka nie jest łatwa, czasami jest dalej niż horyzont naszego rozumienia i przez to inspiruje nas do rozwoju. Wierzymy, że aktywny kontakt ze sztuką kreuje twórcze umiejętności oraz pobudza do działań.

Działalność prozdrowotna

Pracownicy KONREM od lat należą do Honorowych Dawców Krwi. Obserwujemy duże zapotrzebowanie na krew szczególnie w obecnych czasach. Krwi nie można niczym zastąpić. Jest to autentyczna pomoc drugiemu człowiekowi. Tym bardziej cieszy nas fakt, że nasi pracownicy zaangażowani są w tego typu działania.