fbpx

Projektowanie i generalne realizacje inwestycji

Koordynacja kontraktów

Koordynacja kontraktów

Realizacja inwestycji wymaga odpowiedniej koordynacji kontraktów, która jest ważna nie tylko pod względem dotrzymywania terminów, ale również optymalizacji kosztów, współpracy z dostawcami, czy zarządzania podwykonawcami. Świadcząc usługi koordynacji kontraktów na rzecz podmiotów zewnętrznych poza dbaniem o najwyższą jakość usług przeprowadzamy również różnego rodzaju kontrole. Szczegółowe informacje dotyczące nadzorów na budowie można znaleźć w tym miejscu: link.

Na czym polega koordynacja kontraktów?

Koordynacja kontraktów to usługa polegająca na zarządzaniu projektami, a także monitorowaniu oraz raportowaniu postępów prac. Zarządzanie to szerokie pojęcie, które może odnosić się nie tylko do zlecania prac podwykonawcom, ale również umożliwiania komunikacji między nimi, czy koordynacji dostaw i dokonywaniu zamówień. W ramach zarządzania tworzony jest również kompleksowy harmonogram, który powinien obejmować zarówno terminy ukończenia poszczególnych etapów, jak i kolejność podjęcia działań przez kolejnych podwykonawców, co zoptymalizuje ich prace. Równie ważne jest stałe monitorowanie postępów w realizacji inwestycji, a także tworzenie odpowiednich raportów, które są dostarczane inwestorowi. Co więcej, tworzone są również analizy i prognozy, których celem jest przedstawienie możliwie najbardziej użytecznych danych.

Koordynacja kontraktów – oferta

Nasza firma dzięki posiadanemu doświadczeniu jest w stanie świadczyć na rzecz podmiotów zewnętrznych profesjonalne usługi w zakresie koordynacji kontraktów. W ich ramach tworzymy szczegółowe harmonogramy, które odnoszą się zarówno do kompletnego procesu realizacji inwestycji, jak i jego wszystkich etapów. Bierzemy również odpowiedzialność za zarządzanie podwykonawcami realizującymi poszczególne etapy inwestycji oraz współpracę z dostawcami. Koordynujemy prace zarówno pod katem terminowości, jak i BHP, co zapewnia nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa, ale również przestrzeganie obowiązujących norm. Na każdym etapie realizacji kontraktów tworzymy odpowiednie raporty, analizy i prognozy, które mają na celu pełne przedstawienie inwestorowi postępów w pracach.

 

Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie w zakresie koordynacji kontraktów sprawia, że jesteśmy w stanie skutecznie zarządzać realizacją różnego rodzaju inwestycji. Świadcząc tego typu usługi gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość, a także przejmujemy na siebie odpowiedzialność za powodzenie całej inwestycji. Naszym atutem oprócz doświadczenia jest z pewnością również wiedza techniczna, co w połączeniu z odpowiednim zarządzaniem podwykonawcami gwarantuje nie tylko terminowość, ale również najwyższą jakość.